Strefa Innowacji zaprasza na Webinar
Nabór wniosków o dofinansowanie w konkursie na tzw. Robogranty pokazał, iż trzeba być perfekcyjnie przygotowanym do złożenia wniosku. Po wpływie 105 wniosków PARP zakończył nabór wcześniej niż planowano. Oznacza to, że tylko 105 firm zdążyło złożyć swoje wnioski o dofinansowanie. Dotację otrzyma tylko ok. 40 z nich. W I kwartale 2023 zostaną ogłoszone 2 konkursy:
Na dofinansowanie projektów inwestycyjnych – zakup maszyn i urządzeń, a także oprogramowania.
Na dofinasowanie projektów mających na celu opracowanie i rozwoju innowacyjnych produktów, usługi i technologii, tzw. Projekty B+R.
Będą to pierwsze nabory w ramach nowej perspektywy na okres 2021 – 2027.
Konkurencja i ilość firm chcących skorzystać zapewne będzie duża, dlatego szanse na dofinansowanie będą mieć firmy najlepiej przygotowane. Z naszą pomocą Twoja firma będzie zwycięzcą!
Już w najbliższy wtorek 13 Grudnia o 14:00 Zapraszamy na Webinar
Dotacje w I kwartale 2023 roku
Jeśli Twoja firma:
Planuje zakup nowych maszyn i urządzeń.
Chce zainwestować w rozwiązania Przemysłu 4.0.
Planuje rozwijać i wprowadzić do swojej oferty nowe produkty, usługi i technologie.
Chce zainwestować w rozwiązania poprawiające efektywność i niezależność energetyczną firmy.
To znaczy, że już w I kwartale 2023 r. możesz sięgnąć podofinansowanie na planowane inwestycje!
Czego dowiesz się podczas webianaru organizowanego przez Strefę Innowacji?
Jak się przygotować.
Jakie warunki trzeba spełnić.
Jakie działania podjąć już teraz, aby być gotowym na ogłoszenie konkursów.
Zasady nowych konkursów.
Zapraszamy do rejestracji na webinar 13 grudnia na godz. 14:00.
Link do Webinaru opublikujemy 12 / 12 / 2022
Nie możesz wziąć udziału, wolisz indywidualne spotkanie? Napisz do nas. Umówimy indywidualne konsultacje.
Prelegent Dorota Hubka Wójcik
Dorota Hubka-Wójcik – menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie,ze szczególnym wskazaniem na dziedziny: zarządzanie strategiczne, zarządzanie procesami, transfertechnologii i komercjalizacja nowych technologii. Od ponad 20 lat specjalizuję się w budowaniu relacji pomiędzy światem nauki i biznesu, tworzeniumechanizmów współpracy między światem nauki i biznesu, pokazując obu stronom korzyści płynąceze współpracy, budując partnerstwa, kreując wspólne projekty B+R.
Zrealizowałam z sukcesem ponad 100 projektów transferu technologii i internacjonalizacji firm, wtym dla koncernów FLUOR i OERLIKON Metco, KGHM, ArcelorMittal . Projekty obejmowałypozyskiwanie innowacji, skalowanie technologii i rozwój nowych modeli biznesowych. Ekspert od zarządzania procesowego i zarządzania ryzykiem (samodzielna realizacja ponad 150 projektów w sektorze MSP).
Realizacja ponad 10 własnych projektów B+R, jako kierownik zarządzający, w branżach ICT,inżynierskiej, energetycznej, biotechnologicznej. Doświadczenie w projektach B+R obejmuje planowanie projektu, znalezienie Kadry B+R, partnera naukowego, pozyskanie dofinasowania,zarządzanie projektem, w tym rozliczenie projektu, opracowanie strategii komercjalizacji.Ekspert NCBiR w zakresie oceny wniosków B+R w ramach POIR – ocena ponad 1500 wniosków.
Doradca Dyrekcji NCBiR i Tutor. Opracowanie autorskiego programu szkoleń i egzaminów dla Ekspertów NCBiR. Przeszkoliłam z Zespołem 7 osób ok. 2500 kandydatów na ekspertów NCBiR. Doradca w Centrum Łukasiewicz w zakresie pozyskiwania dofinansowania i współpracy z przemysłem.