Czas na nowe technologie

Strefa Innowacji

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie innowacji

Strefa Innowacji

Nowatorskie wsparcie dla przedsiębiorców

Nasz zespół wspiera prekursorów nowych technologii, usług, procesów i produktów. Jeśli masz pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, ale nie wiesz jak zabrać się za jego realizację, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się kompleksowym opracowaniem nowych produktów i usług, a także wprowadzaniem progresywnych zmian do już istniejących rozwiązań.

Jeśli nie masz pomysłu na innowację, nie ma problemu, wspólnie wykreujemy i zaprojektujemy potrzebne Ci nowe technologie i produkty.

Opracujemy strategię rozwoju Twojej firmy w oparciu o nowe technologie.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Strefa Innowacji

Nie tylko nowe projekty

Jeśli jesteś już w trakcie realizacji projektu B+R, ale nie spełnia on Twoich oczekiwań, co do celów i rezultatów projektu, to również pomożemy w jego poprawie. Wykonamy audyt, zbadamy usterki i przedstawimy możliwe rozwiązania. Usprawnimy wdrożenie innowacji do zmieniającego się rynku.

Doradzimy też w jaki sposób zatrzymać realizację projektu bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez zwracania wydanej już części dotacji.

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie innowacji

Kompleksowo organizujemy cały proces – od planowania projektu B+R, przez pozyskanie dotacji, po zarządzanie całym przedsięwzięciem. Warto powierzyć realizację swojego pomysłu właśnie nam, bo przeprowadzimy Twój pionierski plan zgodnie z wytycznymi. Dzięki nam, masz pewność, że Twój projekt zakończy się sukcesem.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Strefa Innowacji

co zyskujesz?

Doświadczenie

kompetentnego zespołu, zajmującego się innowacjami od ponad 20 lat. Dorota Hubka- Wójcik to nasz specjalista w zakresie projektów B+R, komercjalizacji i transferu technologii. Nie bez powodu stoi na czele Zespołu Ekspertów.

Doradztwo praktyczne

doświadczonego Zespołu Strefy Biznesu, który składa się ze specjalistów mających swój udział w realizacji wielu projektów badawczo-rozwojowych, które zakończyły się komercjalizacją wyników, dzięki czemu dowiesz się jakich błędów unikać i na czym skupić swoje działania.

Finansowanie rozwoju

nowych technologii przez inwestorów, którzy są szczególnie zaangażowani w powodzenie projektu i tym samym wykazują się unikalnymi kompetencjami i doświadczeniem w realizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Ocenę ekspercką

projektów B+R, a także inwestycyjnych w Polsce i Europie.

Kompetencje i doświadczenie

Zespołu Fundacji Małopolskie Centrum Transferu Technologii.

Współpraca z nami to nie tylko gotowy przepis na sukces, ale też twórcze działanie i zdobywanie doświadczenia!

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie innowacji!