Chcesz pozyskać dofinansowanie
dla planowanego projektu badawczego,
innowacyjnego, inwestycyjnego,
cyfryzację, robotyzację?

Jeśli chciałbyś skorzystać z dotacji ale nie wiesz,
czy są programy odpowiednie do Twoich potrzeb, to znalazłeś właściwe miejsce.

Dotacje w ramach nowej perspektywy

Dopasujemy źródła finansowania dostosowane do Twoich potrzeb.

Dotacje w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027 będą dotyczyły głównie, opracowania innowacji (projekty  badawczo-rozwojowe), albo jej wdrożenia. Skuteczne aplikowanie w ramach nowej perspektywy, wymaga posiadania strategii rozwoju firmy na kilka najbliższych lat. Wynika to z faktu, iż największą szansę na dofinansowanie będą mieć projekty kompleksowe, obejmujące swoich zakresem realizację projektu B+R, wdrożenie innowacji, proces inwestycji, robotyzacji i automatyzacji procesów, ekspansję firmy na rynki zagraniczne. 

Strefa Innowacji pomoże Ci w całym procesie planowania innowacji od audytu technologicznego, przez przygotowanie raportu o stanie techniki w danej dziedzinie, po identyfikację najbardziej dopasowanych produktów i technologii, lub pomysłów na produkty i technologie wraz ze wskazaniem najlepszego w danej dziedzinie Zespołu Naukowego.

 

Tagi: Dotacja, Strefa Innowacji, Dotacje, Fundusze, Fundusze Unijne, Nowa Perspektywa

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Jeśli chcesz realizować międzynarodowe projekty B+R finansowane w ramach np. Programu HORYZONT EUROPA, ale potrzebujesz wsparcia, pomożemy!

Dokonamy analizy potrzeb i potencjału Twojej firmy, wskażemy możliwe źródła finansowania projektów, znajdziemy dla Ciebie konsorcjum naukowe, wesprzemy w procesie wnioskowania o dofinansowanie.

Zaplanujemy ścieżkę pozyskania finansowanie na wszystkie Twoje potrzeby!

Przygotujemy dla Ciebie wniosek o dofinansowanie i poprowadzimy Cię przez projekt, aż do jego zakończenia i rozliczenia.